"Choć rzadko używam imperatywów, to tę książkę po prostu trzeba przeczytać." -  adw. Joanna Lubecka

Rozwijaj swoją Kancelarię 
mając więcej poleceń i więcej lojalnych klientów!

Zobacz poniższe krótkie wideo i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jak mieć WIĘCEJ POLECEŃ od zachwyconych klientów i promocję zgodną z etyką zawodową?

Na pewno nie raz słyszałeś, że aby mieć więcej poleceń i więcej klientów to musisz wygrywać sprawy i robić wszystko, aby swoich klientów zachwycać i zadowalać. 

Tymczasem wszystko to jest zwyczajną nieprawdą!

A co powiesz na to, że możesz mieć NA PEWNO więcej poleceń od zachwyconych klientów bez nadmiernego wysiłku, bez wydawania większej ilości pieniędzy i bez konieczności wygrywania spraw?

Być może miałeś już tak, że robiłeś wszystko, aby mieć więcej klientów i więcej poleceń

Szukałeś różnych sposobów, kupowałeś kwiaty i czekoladki, przeglądałeś godzinami media społecznościowe, starałeś się wygrywać sprawy sądowe, pisać doskonałe i obszerne pisma procesowe, używałeś perfekcyjnego języka, masz piękną stronę www, a nawet prowadzisz swojego bloga, a tymczasem masz wrażenie, że coś w Twojej kancelarii nie gra, i że mogłoby być lepiej.

Widzisz wyraźnie, że innym prawnikom / prawniczkom się świetnie powodzi, a Tobie z jakiegoś powodu aż tak dobrze to wychodzi.

Dlaczego?

Za chwilę poznasz sekrety tych kancelarii, które nawet bez strony www, nawet bez profesjonalnej poczty e-mail, bez żadnych mediów społecznościowych i w końcu bez konieczności wygrywania spraw w sądach radzą sobie o niebo lepiej od innych

Jak to zrobić?

Pewnie myślisz sobie teraz, że to wszystko przeczytaliśmy w zagranicznych książkach i teraz będziemy się wymądrzać.

Tymczasem oboje prowadzimy swoje biznesy od lat, opierając się niemal wyłącznie na poleceniach.

Elżbieta z sukcesami prowadzi kancelarię adwokacką w Sopocie już 11 lat, przy czym nie ma wcale jakiejś wybitnie doskonałej strony www, czy bloga, które zwalają z nóg, a ma klientów z całego świata. Jej strategia biznesowa jest najtrudniejsza, gdyż bazuje na zleceniach jednorazowych.

Rafał z kolei prowadzi swoją firmę konsultingową dla prawników od 13 lat i z wieloma swoimi klientami współpracuje już ponad dekadę, przy czym również, tak jak Elżbieta, nie ma pięknej strony www, a mediach społecznościowych pojawia się bardzo rzadko.

Oboje bazujemy w zasadzie wyłącznie na poleceniach

Ale to oczywiście nie oznacza, że się nie uczymy. Że sukcesy i stabilizacja przyszły nam łatwo i bez kłopotów.

Że po prostu mamy szczęście, czy coś tam innego.

Przeciwnie! 

W międzyczasie pochłonęliśmy tony książek, przeszliśmy wiele szkoleń i co ważniejsze, ponieśliśmy wiele porażek, ucząc się na własnej skórze Wybitnej Obsługi Klienta.

Oto jedna z drogich lekcji życia...

Kiedy w 2010 r. założyłem web.lex (Rafał) branża prawnicza nie była jeszcze za bardzo zainteresowana promocją kancelarii prawnej. Zdobyć klienta było dramatycznie trudno.

Przez pierwszy rok nie miałem żadnego zlecenia pomimo tego, że stawałem na głowie, aby przekonać prawników do zasadności promocji, budowy relacji z klientem itp.

Kiedy w końcu klienci zaczęli się pojawiać znowu stawałem na głowie, aby ich utrzymać.

Wysyłałem kartki świąteczne, składałem życzenia, byłem uśmiechnięty, ciepły, wyrozumiały, miły i uprzejmy, wszystko bardzo dobrze i w szczegółach tłumaczyłem, pisałem długie i pełne detali maile, składałem piękne oferty w pdf, i wysyłałem kwiaty...

Jak się domyślasz, to wszystko było kosmicznie drogie i wymagało mnóstwa energii.

A to był przecież początek mojego biznesu, kiedy nie tylko jeszcze nie miałem zysków, ale przez te koszty byłem wciąż pod kreską.

Wiedziałem, że jeśli czegoś nie wymyślę, to będę musiał wrócić do pracy doradcy podatkowego, którym byłem wcześniej

A to byłby dla mnie koszmar i przyznanie się do porażki. 

Najgorsza sytuacja miała miejsce pewnego dnia, kiedy moja szczęśliwa klientka, po tym, jak dostała ode mnie na urodziny kwiaty, zrezygnowała z moich usług …

To było okropne...

Nie wiedziałem, co robię nie tak.

Dlaczego to wszystko nie działa, jak należy.

Czy miałem wrócić do podatkowego korpo z podkulonym ogonem?

Oszczędności w zasadzie mi się już kończyły. Więc koniec był bliski.

Serio.

Zacznijmy jednak od tego, że sam byłem sobie winien, bo swoją firmę założyłem na hurra

Nie cierpiałem pracy w korporacji (BIG4), nienawidziłem tego całego systemu, w którym byłem jednym z setek trybów, które jak w wojsku tylko wykonywały polecenia.

Chciałem się uwolnić od przełożonych, od systemu, od środowiska, które zamiast mnie uskrzydlać, codziennie dawało mi w twarz.

Czułem ciągłą presję otoczenia - ciągły stres.

Pewnego dnia los się jednak do mnie uśmiechnął, bo właśnie niespodziewanie zacząłem świetnie zarabiać za pomocą swojego bloga prawniczego, więc pomyślałem, że odejdę z korpo i pokażę innym prawnikom, jak zarabiać w sieci za pomocą prawniczego bloga, jednocześnie promując swoją markę.

Wymarzyłem sobie wówczas dużą, wspaniałą, MOJĄ firmę konsultingową dla kancelarii prawnych.

Moim problemem jednak było to, że pomysł miałem dobry, ale nie wiedziałem, że firma - własny biznes czy własna kancelaria - nie składa się wyłącznie z pomysłu! Że aby się rozwijała potrzeba znacznie - dużo więcej!

Nie wiedząc kompletnie, jak działa biznes, zacząłem popełniać błędy i ponosiłem kosztowne porażki.

Stałem się typowym Januszem biznesu..

Punktem zwrotnym okazała się wspomniana już prawniczka (moja klientka), która po sfotografowaniu się z kwiatami otrzymanymi ode mnie, tydzień później napisała, że odchodzi.

Od tego momentu zacząłem szukać pomocy. 

Albo ja, albo porażka,

Najpierw zacząłem szukać szkoleń biznesowych i tak trafiłem na swojego mentora, który wtedy powiedział mi jedną kolosalnie ważną rzecz: 

- Rafał, zachwycanie klientów nie działa. Szkoda pieniędzy i energii.

Samo to jedno proste zdanie spowodowało, że przestałem głupio tracić pieniądze i czas

Dało mi to nieco finansowego i czasowego oddechu.

Potem zacząłem bardzo dużo czytać i się uczyć, wdrażając i testując różne rozwiązania.

Kłopot jednak w tym, że samo ograniczenie zbędnych wydatków to nie jest wszystko, co jest niezbędne w obsłudze klienta

A najczęściej to, co usłyszysz do domorosłych konsultantów, którzy żadnego sensowego biznesu czy kancelarii nie zbudowali, to... bądź miły, uśmiechaj się, kup sobie chomika, żebyś miał o czym rozmawiać z klientami, którzy mają chomiki, używaj trudnego języka, aby ludzie mieli do ciebie szacunek, czy wygrywaj sprawy, bo inaczej ludzie będą niezadowoleni i będą cię unikać.

Bla, bla, bla...

To wszystko to bzdury i są powtarzane od lat… 

W całej prawniczej branży (i nie tylko).

Kiedy jednak zacząłem poznawać sekrety wybitnej obsługi klienta, dość szybko uratowałem swoje - czasem nadszarpnięte - relacje z ówczesnymi klientami, ale przede wszystkim zauważyłem, że stają się oni bardziej szczęśliwi ze współpracy ze mną i zaczynają mi przyciągać nowych klientów.

Zaczęli też zlecać kolejne usługi, dzięki czemu moja firma konsultingową zaczęła stawać na nogi, a ja mogłem z nadzieją nareszcie spojrzeć w przyszłość.

I tak jest do dzisiaj.

Wciąż co jakiś czas otrzymuję spontaniczne wiadomości o tym, że klienci ze współpracy ze mną są zachwyceni. 

Mało kto o tym wie, ale kiedy masz naprawdę Wybitną Obsługę Klienta to po prostu czujesz się znacznie lepiej, jako prawnik czy prawniczka. 

Masz wrażenie, że wszystko jest uporządkowane i na swoim miejscu.

Masz więcej zadowolonych klientów nawet, jeśli nie czujesz presji wygrywania dla nich ciągle jakichś spraw w sądach.

Ze spokojem patrzysz w przyszłość.

Masz też więcej klientów z polecenia, a wtedy masz też wyższe stawki.

Tak to działa.

Od dawna myślałem o tym, żeby swoje doświadczenia Wybitnej Obsługi Klienta pokazać innym prawnikom

W końcu Wybitna Obsługa Klienta jest wybitna wszędzie, nie tylko firmie konsultingowej.

Wiedziałem o tym dobrze, gdyż te swoje doświadczenia przekazywałem na bieżąco naszym klientom - kancelariom, które z tych wskazówek na co dzień korzystały i korzystają do dziś.

Co więcej, wiedziałem, że jeśli wszyscy prawnicy poprawią swoją obsługę klienta to cała branża na tym zyska, ponieważ ludzie będą chętniej przychodzić do prawników po pomoc.

W ten sposób wszyscy będą mieli więcej pieniędzy, a kultura prawna w Polsce będzie o niebo lepsza.

Brakowało mi jednak inspiracji do stworzenia odpowiedniego materiału

Aż pewnego dnia zadzwoniła do mnie Elżbieta z pomysłem wydania poradnika dotyczącego procedur obsługi klienta w kancelarii prawnej, które miała już przygotowane w swojej kancelarii i na podstawie których jej kancelaria działała jak w zegarku.

I to był świetny moment, aby połączyć nasze przemyślenia i stworzyć poradnik przekazujący wszystkie nasze wieloletnie doświadczenia Wybitnej Obsługi Klienta w kancelarii prawnej.

Moje, z budowy własnego biznesu w branży prawniczej i setek konsultacji z prawnikami oraz Elżbiety z budowy i rozwoju własnej kancelarii adwokackiej i konsultacji w kancelariach, które nadzoruje.

UWAGA!!!

Nie musisz tracić czasu na uczenie się tego wszystkiego od początku na własnej skórze. 

Lepiej nauczyć się na czyjejś - na pewno się z nami zgodzisz.

Pokażemy Ci dokładnie, co i jak musisz zrobić, aby zaraz poprawić obsługę klienta w swojej kancelarii i aby mieć więcej poleceń od zachwyconych klientów (i mieć wyższe stawki).

Wszystko znajdziesz w naszym poradniku PDF pt.: Jak odnosić sukcesy w kancelarii prawnej i czerpać satysfakcję z obsługi klienta.

A jeśli nie masz czasu na czytanie ebooka, możesz wybrać opcję słuchania audiobooka!!!

Po jego lekturze pierwsze zmiany w swojej kancelarii wdrożysz od razu, gdyż są bardzo proste. Dołączysz w ten sposób do kancelarii, które z łatwością zdobywają swoich klientów.

O czym dokładnie napisaliśmy w poradniku o Wybitnej Obsłudze Klienta?

CZĘŚĆ I -
Obsługa klienta w teorii

W tej części omawiamy obsługę klienta w kancelarii prawnej z wielu różnych perspektyw, podając dziesiątki wskazówek i przykładów. 

Po lekturze tej Części zrozumiesz dokładnie:

- czym w swojej istocie jest Wybitna Obsługa Klienta

- na co bezwzględnie musisz zwrócić swoją uwagę

- dlaczego to, co dziś myślisz o obsłudze klienta, nie jest prawdą

- gdzie tkwi największy sekret Wybitnej Obsługi Klienta

- jakie błędy w tym zakresie popełniasz i jak to zmienić

- jak radzić sobie z konfliktowym klientem

- jak i po co tworzyć procedury

- jak nie wpędzać klienta w większe kłopoty

- jak mówić do klienta, aby Cię rozumiał i był zadowolony z obsługi klienta

CZĘŚĆ II -
Obsługa klienta w praktyce

Część drugą poświęciliśmy dokładnym procedurom w zakresie Wybitnej Obsługi Klienta w kancelarii prawnej. 

Procedury te na co dzień obowiązują w kancelarii adwokackiej Elżbiety i są wynikiem jej wieloletnich doświadczeń w prowadzeniu i rozwoju jej prawniczego biznesu. 

Po lekturze tej części nie tylko zobaczysz, jak działa sprawna kancelaria od środka (np. w zakresie postepowań, rodzinnych, karnych i cywilnych), ale też zrozumiesz, jak usprawnić swoją własną kancelarię w najróżniejszych aspektach funkcjonowania.

Spis procedur w Części II jest następujący

Rozdz. 1Organizacja dnia pracy w kancelarii

Rozdz. 2Jak się zwracać do klienta

Rozdz. 3Przywitanie klienta

Rozdz. 4Uzyskiwanie /przekazywanie informacji w kontakcie z innymi podmiotami

Rozdz. 5Wymiana korespondencji

Rozdz. 6Akta sprawy

Rozdz. 7Organizacja pracy biurowej

Rozdz. 8 Opłaty

Rozdz. 9Informacje ogólne o prowadzeniu spraw sądowych

Rozdz. 10Procedowanie w sprawie sądowej

Rozdz. 11Procedowanie w sprawie cywilnej

Rozdz. 12Zawarcie umowy z klientem – ważne elementy

Rozdz. 13Szkolenia i życie towarzyskie adwokata

Rozdz. 14Pozostałe uwagi dotyczące prowadzenia kancelarii


Cały poradnik ma ponad 300 stron. I zawiera dodatkowo aż 19 załączników, w których znajdziesz między innymi przykładową procedurę komunikacji, ćwiczenia aparatu mowy, a także procedurę przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy, klauzulę rodo, przykłady zastrzeżeń do protokołu, czy przykłady poradników PDF dla klientów, i inne.

Zobacz wideo ze środka poradnika:

Otrzymasz również 7 unikalnych super BONUSóW!

Przygotowaliśmy dla Ciebie również 7 dodatków - bonusów, które zdecydowanie pomogą Ci poprawić obsługę klienta w Twojej kancelarii prawnej. 

Oto one:

BONUS 1 (wartość 197 zł)

Newsletter w kancelarii prawnej - eBook

W Wybitnej Obsłudze Klienta bez wątpienia przydaje się umiejętność komunikowania się w sposób masowy. 

Z klientami, czy też przyszłymi i byłymi klientami. Bez wątpienia jest to pomocne narzędzie, które dodatkowo pomaga w sprzedaży usług prawnych.

Ten poradnik pomoże Ci zrozumieć, jak powinien działać Newsletter w kancelarii prawnej, jakich narzędzi powinieneś użyć i jak się komunikować ze swoimi klientami za pomocą kancelaryjnego Newslettera.

BONUS 2 (wartość 270 zł)

SEO w blogu prawniczym - eBook


W Wybitnej Obsłudze Klienta bez wątpienia przydaje się dobra promocja. Możesz ją robić za pomocą swojego bloga prawniczego.

Ten poradnik pomoże Ci tworzyć artykuły w Twoim blogu w taki sposób, aby doskonale pozycjonowały się w Google i innych wyszukiwarkach.

Poradnik zawiera najnowsze trendy pozycjonowania i SEO.


BONUS 3 (wartość 197 zł)

220 Inspiracji o biznesie i promocji kancelarii prawnej  - eBook

Ten poradnik zawiera aż 220 krótkich lekcji na tematy dotyczące rozwoju i promocji kancelarii prawnej. 

Na ponad 800 stronach znajdziesz wartościowe treści dotyczące:

- nowoczesnej promocji 

- sprzedaży usług prawnych

- budowania zespołu i zatrudniania

- obsługi klienta 

i innych ważnych aspektów prawniczego biznesu.

BONUS 4 (wartość 270 zł)

Podcast prawniczy  - eBook

W Wybitnej Obsłudze Klienta bez wątpienia przydaje się doskonała relacja ze swoimi klientami. Czy to obecnymi, czy przyszłymi. 

A doskonałą relację można nawiązać także wtedy, kiedy klient słucha Twojego głosu. 

Podcast prawniczy jest zaś jednym z najlepszych narzędzi i sposobów na, aby swój głos pokazać.

Podcast prawniczy jest również wspaniałym narzędziem promocji promocji kancelarii i budowy jej marki.

BONUS 5 (wartość 97 zł)

Autoresponder, który robi różnicę - eBook


Czy wiesz, że zwykła wiadomość automatyczna, którą zostawiasz kiedy wyjeżdżasz na wakacje może być wspaniałym narzędziem Wybitnej Obsługi Klienta?! 

W tym poradniku zobaczysz, jak to zrobić i zrozumiesz, jaką wspaniałą rolę pełni autoresponder w kancelarii prawnej. 

Zobaczysz też na licznych przykładach, jak to robią inni prawnicy, którzy już dawno temu odeszli od sztampowych wiadomości automatycznych.

BONUS 6 (wartość 97 zł)

Wspaniała dykcja. Ćwiczenia.  - eBook

W Wybitnej Obsłudze Klienta bez wątpienia przydaje się to, aby być zrozumiałym dla swoich klientów.

Pomagają w tym ćwiczenia aparatu mowy. 

W tym poradniku znajdziesz komplet ćwiczeń, które pomogą Ci usprawnić krtań, język i usta, abyś mówił wyraźnie i zrozumiale. Czy to przez telefon, czy podczas spotkań w cztery oczy, w trakcie publicznych przemówień.

Te ćwiczenia są wykorzystywane przez zawodowych aktorów.

BONUS 7 (wartość 47 zł)

Jak bezpłatnie zrobić okładkę 3D  - eBook/video

W Wybitnej Obsłudze Klienta bez wątpienia przydaje się pokazanie klientowi swojego ebooka w atrakcyjnej formie 3D.

W tym poradniku poznasz proste narzędzie, które umożliwia  w sposób bezpłatny tworzenie atrakcyjnych okładek 3D (takich jak w tym miejscu), a także sposób pokazania swojego PDF-a na tabletach i telefonach komórkowych.

Zobaczysz również, w jaki sposób takie okładki się robi.

Co o naszym poradniku powiedzieli inni znane prawniczki:

adw. Joanna Lubecka

autorka poradnika "Wycena usług prawnych"

Przeczytałam, a w zasadzie pożarłam tę pozycję. W trakcie lektury obok miałam pisadło i kawałek papieru do notowania na szybko. Dawno nie czułam żywej ekscytacji przy lekturze, a ta książka to spowodowała.

Obsługa Klienta! Jak bardzo mi tej pozycji brakowało, jak bardzo pustka w tym obszarze wołała o wypełnienie i jakie ogromne szczęście miałam, że wzięli się za to ludzie posiadający nie tylko teoretyczną podbudowę, ale też praktykę w temacie obsługi Klienta kancelarii prawnej.

Zawsze uważałam, że to jeden z głównych składników sukcesu rynkowego. I choć rzadko używam imperatywów, to tę książkę po prostu trzeba przeczytać.

***

r.pr. Aneta Kułakowska 

Do tej pory nie spotkałam się z publikacją, która tak obszernie zajęła się tematem prowadzenia kancelarii prawnej.

Niech Cię nie zmyli tytuł publikacji. To nie jest poradnik jak zdobyć klientów i zarobić wielką kasę, choć jak zastosujesz się do wskazówek to taki rezultat możesz osiągnąć. To publikacja, która skłania do analizy i oceny dotychczasowych działań. Inspiruje do zmian, do wyjścia ze strefy komfortu, rozwoju i dalszych poszukiwań. Niezaprzeczalnie daje do myślenia i nakłania do spojrzenia na to co znane i praktykowane od lat z innej perspektywy.

Ten ebook to przewodnik i wsparcie w drodze do sprawnie działającej i rentownej kancelarii. Oprócz teorii znajdziesz w nim mnóstwo praktycznych wskazówek i przykładów, a w załącznikach gotowe do zastosowania wzory.

Moja rada: czytaj powoli i rób notatki. Od razu zaznaczaj co chcesz wprowadzić lub usprawnić u siebie. Uprzedzam, że po jej przeczytaniu nic nie będzie takie jakie było.

***

r.pr. dr Karolina Rokicka-Murszewska

adiunktka WPiA UMK, @PaniOdAdmina

Książkę Elżbiety Bansleben i Rafała Chmielewskiego przeczytałam z ogromnym zaciekawieniem. Należy ona do takich pozycji, których każdy rozdział niesie ze sobą nową wiedzę i interesujące przykłady z życia i pracy Autorów, ale jednocześnie skłania do refleksji nad własnymi działaniami podejmowanymi w kontaktach z klientem.

Patrząc po tytule można dojść do wniosku, że książka jest kolejnym na rynku zwykłym poradnikiem dotyczącym prowadzenia kancelarii. Mimo rzeczywiście poradnikowego charakteru nie jest „zwykła” i z całą pewnością nie dotyczy wyłącznie „prowadzenia kancelarii”. Jest oczywiście zawartych w niej mnóstwo uwag dotyczących funkcjonowania kancelarii (m.in. kwestia kontaktu z klientem, pisania maili czy prostego języka).

Wartością dodaną książki jest jednak skłonienie do refleksji nad tym, czy w Twojej kancelarii jest miejsce na emocje (nasze i klienta), bo to dzięki nim mamy szansę na sukces w tej branży.

Z tego względu uważam, że jest to książka dla ludzi na różnych etapach życia zawodowego. Sporo wyniesie z niej początkujący, ale i prawnik z kilkudziesięcioletnim stażem nie pożałuje czasu spędzonego z książką Elżbiety i Rafała.

***

adw. Aleksandra Przecherska-Baranowska

Ta książka to obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego adwokata i radcy prawnego. Autorzy pokazują, jak planować codzienne obowiązki nie tracąc jednocześnie z oczu strategicznej wizji rozwoju biznesu.

Radzą, w jaki sposób budować relacje z klientem oparte na zaufaniu. Wreszcie, zwracają uwagę na czynniki stojące za sukcesem na prawniczym rynku.

Polecam tę lekturę każdemu, kto posiada własną kancelarię lub rozważa je założenie.

***

adw. Daria Radłowska

Książki z cyklu „jak zrobić to lub tamto” mają dla mnie sens, gdy: 1) z jednej strony potwierdzą, że już coś dobrze robię, 2) z drugiej jeśli znajdę w nich inspiracje do zmian.

Zdecydowanie ta pozycja połączyła te dwa punkty. Fajnie było się utwierdzić w tym, że wbrew stanowisku innych, kierowanie się pozytywnymi emocjami w prowadzeniu firmy nie oznacza … braku profesjonalizmu.

Odnalazłam tam też inspiracje do zmian – popracuje nad budowaniem pozycji eksperckiej i z tortu pt. zajmuje się sprawami karnymi, stopniowo przejdę do etapu zajmuje się tylko określonym typem spraw karnych.

Ta książka zdecydowanie dodała mi odwagi do dalszych kroków. Jest długa - ale czyta się przyjemnie.

***

adw. Agnieszka Światłoń

AgnieszkaSwiatlon.pl@kancelaria.swiatlon

Uważam, że podstawą dobrze prosperującej kancelarii są relacje z klientem oraz skuteczna z nim komunikacja. Faktem jest więc, że to, jak obsługujemy klienta, jest naszym wyróżnikiem, jest tym co daje nam przewagę nad konkurencją (jeśli w ogóle zwracasz na nią uwagę).

Ebook „Jak odnosić sukcesy w kancelarii prawnej i czerpać satysfakcję z obsługi klienta” wskazuje na bardzo ważne elementy tej obsługi. Ja całościowo nazywam to
„zaopiekowaniem” klienta.

Autorzy podzielili się przykładami, wskazali możliwe ścieżki, przydatne rozwiązania. We wstępie jest teoria (także potrzebna), ale reszta to już tylko praktyka.

Jest także coś, na co czeka każdy kupujący prawniczego e-booka -
wzory (nazwane załącznikami). Książka jak najbardziej potrzebna, bo traktująca o najważniejszym filarze kancelarii. Czego można chcieć więcej?

PS. Bardzo spodobało mi się stwierdzenie, że „obsługa klienta to nadbudowa Twojej usługi”, tak jest. To jest coś więcej niż świadczenie po prostu naszych usług.

***

adw. Aleksandra Nędzi-Marek

Ten eBook to złoto (jak zwykło się mawiać w pewnych kręgach).
Książka będzie przydatna zarówno dla początkujących w branży prawniczej, jak i osób z pewnym stażem.

Wiele z tych cennych wskazówek robimy instynktownie. Niemniej, książka jest wprost naszpikowana informacjami, które każdy/a z nas może wykorzystać w codziennej praktyce.

To kompendium umiejętności miękkich, ale też organizacyjnych dot. prowadzenia kancelarii uzbroi niejednego prawnika/prawniczkę w tak przydatną w naszym zawodzie dozę pewności siebie.

Z czystym sercem polecam!
***

r.pr. Katarzyna Abramowicz

Ponad 20 lat uczyłam się obsługi klienta z praktyki, najpierw prowadząc z ojcem serwis P24. Uczyłam się odpowiadać na pytania zirytowanych klientów, spokojnie wyważenie, bez emocji. A przecież chodziło o pieniądze klientów. Nerwowa atmosfera i przekleństwa były na porządku dziennym. Wiązało się to po prostu z niezrozumieniem przez klienta działania serwisu.

I to nie była wina klienta. Tylko nasza, bo klient nie rozumiał systemu. Ale właśnie takie rzeczy trzeba zrozumieć.

Kolejny raz obserwowałam obsługę klienta i opinie prawników w naszym serwisie SpecPrawnik (największa baza opinii dla prawników w internecie). Widzę na co narzekają klienci, widzę jak prawnicy radzą sobie z obsługą takich opinii, miałam wrażenie, że nikt nie uczy nas odpowiednich postępowań z klientem, szczególnie komunikacji z nim.

Książka Pani Mecenas Elżbiety Bansleben i Rafała Chmielewskiego rozkłada te zagadnienie na przystępne części i dokładnie opisuje procesy komunikacji z klientami. Pokazuje gdzie leży prawdziwa obsługa klienta. A II część książki to praktyczny, pełen dobrych praktyk i wzorców zestaw narzędzi do ulepszania i rozwoju kancelarii.

Bardzo polecam te kompendium wiedzy kancelariom prawnym i też osobom, które mają w naszym imieniu obsługiwać i kontaktować się z klientami.
***

Podsumowując. Oto co od nas dostaniesz:

Poradnik (eBook i audioBook):


"Jak odnosić sukcesy w kancelarii prawnej i czerpać satysfakcję z obsługi klienta"

   ✓ audiobook 

   ✓ ebook 

   ✓ zestaw: audiobook + eBook 

Niezbędne dodatki i bonusy:

 ✓ "Newsletter w kancelarii prawnej" 

 ✓ "SEO w blogu prawniczym"

 ✓ "220 Inspiracji o biznesie i promocji kancelarii  prawnej"

  ✓ "Podcast prawniczy"

 ✓ "Autoresponder, który robi różnicę"

 ✓ "Wspaniała dykcja. Ćwiczenia." 

 ✓ "Jak bezpłatnie zrobić okładkę 3D" 

Jaka jest wartość dodatków - bonusów?

Wartość tylko samych bonusów to aż 1.175 zł netto. I to jest realna wartość, którą musisz zapłacić, jeśli chciałbyś kupować poszczególne poradniki po kolei. 

A prawdę mówiąc faktyczna wartość całego zestawu jest przecież znacznie, znacznie większa.

Pomimo tego jednak nasza cena dla Ciebie nie jest aż tak wysoka, dlatego że wolimy, aby Wybitną Obsługę Klienta miało jak najwięcej kancelarii. 

Dlaczego?

Powód jest prosty: 

Im więcej kancelarii ma naprawdę doskonałą obsługę klienta, tym więcej jest ludzi, którzy lubią i chcą przychodzić do pomoc prawną do wszystkich kancelarii. 

A to poprawia kulturę prawną w społeczeństwie i realnie podwyższa poziom zaufania do prawników.

Wszyscy na tym zyskujemy. 

To proste.

Nasza pełna GWARANCJA

Nasza GWARANCJA jest bardzo prosta:

Jeśli obsługa klienta w Twojej kancelarii się nie poprawia i nie masz więcej poleceń - napisz do nas.

Oddamy Ci 100% środków, jakie poświęciłeś na zakup naszego poradnika. Po prostu nie chcemy Twoich pieniędzy, jeśli to nie jest najlepsza inwestycja, jaką zrobiłeś.

Mówimy całkowicie poważnie.

Możemy Ci dać taką gwarancję, bo jesteśmy przekonani, co do efektów tego, o czym napisaliśmy.

Zasady naszej obietnicy są arcy proste. 

Twoja inwestycja w bardziej zadowolonych klientów i więcej poleceń jest całkowicie i w 100% bezpieczna.

Nie czekaj - podejmij decyzję już teraz

Oczywiście przecież nie musisz nic robić i możesz wciąż się zastanawiać, w jaki sposób mieć więcej poleceń.

Albo możesz skorzystać z naszego poradnika i bonusów i już jutro mieć znacznie lepszą obsługę klienta w swojej kancelarii.

Kliknij poniżej opcję odpowiednią dla siebie:

Poradnik "Jak odnosić sukcesy w kancelarii prawnej i czerpać satysfakcję z obsługi klienta" +
BONUSY + GWARANCJA

Audiobook

(Audiobook + bonusy)


249 zł netto

261,45 zł z VAT (5%)

* Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 261,45 zł

eBook

(eBook + bonusy)


299 zł netto

313,95 zł z VAT (5%)

* Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 313,95 zł

eBook + Audiobook

(eBook + Audiobook + bonusy)

399 zł netto

299 zł netto

313,95 zł z VAT (5%)

* Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 313,95 zł

Zaraz po zamówieniu otrzymasz dostęp do wybranych przez Ciebie materiałów i już dziś będziesz mógł zacząć działać i zmieniać obsługę klienta w swojej kancelarii na Wybitną Obsługę Klienta.

Nie ma żadnego kuriera, poczty, itd. Nie musisz czekać na przesyłkę. 

W ciągu 5 minut będziesz mógł zacząć przerabiać nasz poradnik i zrobić pierwszy krok, który zmieni Twoją obsługę klienta na lepsze. A to zwiększy ilość poleceń, dzięki czemu będziesz miał spokojniejszy prawniczy biznes i wyższe stawki. 

GWARANTOWANE! 

Nie zwlekaj. Wybierz wygodną dla Ciebie opcję i zacznij zmianę już teraz.

      Elżbieta Bansleben i Rafał Chmielewski


© Elżbieta Bansleben & Rafał Chmielewski

Wpisz dane do zamówienia!

Podaj dane do zakupu

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Close

Wpisz dane do zamówienia!

Podaj dane do zakupu

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Close

Wpisz dane do zamówienia!

Podaj swoje dane do zakupu.

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Close