Chcesz zobaczyć, jak dobrze i skutecznie promować małą kancelarię prawną na początku XXI wieku?

Od 14 lat zbieram doświadczenia i najlepsze metody promocji i rozwoju kancelarii prawnej.

Do teraz rozmawiałem z setkami prawników w całej Polsce i za granicą. Niektóre z tych rozmów nagrywałem i nagrywam, żeby można było je potem odsłuchać w podcaście.

Doradzałem im i byłem świadkiem ich wzrostu i upadku innych, którzy nie rozumieli istoty zmieniającej się rzeczywistości w naszej prawniczej branży.

Przez ten czas zebrałem całe mnóstwo najróżniejszych prawniczych doświadczeń, które pokazują co robić, a czego nie warto robić, w procesie promocji kancelarii i budowy jej marki.

Co ciekawe, te najlepsze sposoby, te, które dają długofalowy wzrost, które są bardzo bezpieczne pod każdym względem (także pod kątem etyki zawodowej), to zwykle są…

Najtańsze metody budowy kancelarii prawnej!

Tak, tak! Często wymagają jedynie mądrego podejścia i przemyślenia.

Są zresztą nie tylko najtańsze, ale są także najprostsze. A niektóre wcale nie wymagają angażowania Twojego czasu na stałe.

Wymagają jedynie mądrego podejścia i dojrzałości. 

Od długiego czasu chciałem je zebrać w jednej książce – poradniku.

Zmieniłem jednak decyzję co do formy – zamiast jednego poradnika poszczególne metody promocji znajdziesz w prostym kursie w kilkudziesięciu krótkich lekcjach, które otrzymasz co tydzień na swoją pocztę e-mail.

Jaki jest plan tych szalonych lekcji

Zaczniemy od rzeczy fundamentalnych, czyli takich, które w ogólne nie są proste, ale od których nie można nie zacząć myśleć o rozwoju jakiejkolwiek organizacji – w tym kancelarii prawnej.

Następnie będzie czas na rzeczy bardziej przyziemne, ale także ważne, jak:

 • jak ograniczać koszty
 • jaka jest naprawdę dobra obsługa klienta
 • co jest ważne na stronie www
 • o co chodzi z social mediami w kancelarii
 • zajmiemy się blogiem
 • podcastem
 • czy e-mail marketingiem
 • zrozumiesz dlaczego nie możesz zapominać o tradycyjnych metodach promocji
 • dlaczego networking nie działa i co zrobić, aby działał
 • jak zdobywać klientów dzięki spotkaniom mastermind
 • jak napisać skuteczny prawniczy eBook
 • po co komu zdjęcia twarzy
 • co zrobić, aby e-sklep sprzedawał,
 • co to jest kaizen i dlaczego warto to znać
 • itd…

Nazbierało się tego całkiem sporo…

Co więcej – kurs Mała WIELKA Kancelaria się cały czas rozwija i dochodzą do niego dodatkowe lekcje!

Lekcje są krótkie, bo sam jestem zwolennikiem małych kroków

Na każdą lekcję wystarczy Ci dokładnie 10 minut. Czyli tyle, ile trwa Twoja przerwa w pracy, albo chwila przed snem.

Co więcej!

Każdą lekcję możesz też przesłuchać, jeśli akurat nie masz ochoty na czytanie. Każdą z nich bowiem nagrałem dla Twojej wygody. Zatem możesz ją przesłuchać na przykład w drodze do pracy, czy podczas spaceru.

Do lekcji dołączyłem również dodatkową lekturę książkową. Czasem jest to skan fragmentu interesującej książki, a czasem po prostu jej tytuł i autor. Jeśli lubisz czytać i w ten sposób poszerzać swoją wiedzę, to wykaz odpowiednich lektur na pewno przypadnie Ci do gustu. 

Jak wyglądają lekcje

Każda z lekcji przychodzi do Ciebie co tydzień dokładnie o tej samej porze. W ten sposób możesz wygodnie zaplanować sobie ich lekturę. 

Lekcje przychodzą do Ciebie mailem. Odbierzesz je zatem na komputerze, tablecie, swoim telefonie, a może nawet na Apple TV, jeśli lubisz wielki ekran 🙂 

Każda lekcja ma dużą czcionkę o szarej barwie, dzięki czemu przyjemnie i łatwo się je czyta.

Pod nagłówkiem znajdziesz zawsze granatowy pasek z napisem: “Włącz słuchanie”. Kliknięcie w ten przycisk spowoduje automatyczne załadowanie lekcji na dysk i możliwość jej odsłuchania.

To jest naprawdę wygodne, przyjemne i nie zabiera Ci czasu.

Ile to kosztuje

No właśnie, z pewnością zapytasz: – Rafał, ile to kosztuje?

UWAGA – to kosztuje 0 zł. 

HAHAHA!!! Na serio. Nie kosztuje nic. Musisz tylko zostawić w systemie swój adres e-mail (oczywiście w prosty sposób zawsze możesz z systemu ten adres usunąć).

W takim razie zapytasz: – Przecież nie możesz swojej wiedzy oddawać za darmo, to jak w takim razie Rafał na tym kursie zarabiasz?

Spokojnie – tego też się dowiesz podczas jednej z lekcji. Dodam, że Ty też możesz taki system wykorzystać w swojej kancelarii, jeśli tylko będziesz chciał / chciała. Nie jest to szczególnie skomplikowane.

Z więc kurs Mała WIELKA Kancelaria nie kosztuje ani złotówki.

Kim jest Rafał Chmielewski

Na pewno też zastanawiasz się, kim jestem (być może jeszcze mnie nie znasz chociaż mam wrażenie, że każdy mnie już zna, ale jak wiadomo – pozory mylą :))

Jak wiesz, nazywam się Rafał Chmielewski i jestem – jak to śmiesznie czasem mówią “na mieście” – sprawcą całego zamieszania ;D

A tak naprawdę to napisałem Pamiętnik Adwokata, czyli poradnik o prawniczym blogowaniu oraz założyłem kilka organizacji pod wspólną marką web.lex, w tym Fundację web.lex, które łącznie i wspólnie wspierają prawników w zdobywaniu pięknego Świata.

Stworzyłem w naszym kraju kulturę promocji kancelarii za pomocą prawniczego bloga, a także sam prowadzę kilka blogów oraz podcast. Znajdziesz mnie na FB, Instagramie… chyba wszędzie 🙂

Rafał Chmielewski

Zapraszam Cię do dołączenia do Kursu, z którego korzysta już ponad 1000 innych prawników!

Kurs Mała WIELKA Kancelaria ma już za sobą pierwszą edycję. Skorzystało z niej dokłanie 1403 prawników.

Obecna edycja – 2.0 – jest poprawiona i uzupełniona o dodatkowe materiały i możliwość odsłuchania poszczególnych lekcji, dlatego wielu prawników korzysta z tego kursu ponownie.

Zachęcam Cię do dołączenia do tej dużej prawniczej grupy. Po prostu zostaw mi wyłącznie swój adres e-mail.

Każda lekcja to mały krok. A jeden Twój krok do przodu z reguły oznacza poważny skok dla Twojej kancelarii. Dwa kroki, to już cała jedna wielka mila, o którą każda kancelaria może się posunąć.

Także i Twoja.

Drzwi są otwarte – serdecznie Cię zapraszam – wpisz swój adres e-mail w poniższe okno:

Lekcję pierwszą otrzymasz już po potwierdzeniu swojego adresu i chęci uczestnictwa. 

Dziękuję Ci słonecznie!

Rafał Chmielewski 

PS. Oczywiście sprawdź folder spam, jeśli nie otrzymasz pierwszej lekcji od razu. Jeśli znajdzie się ona tam właśnie, to przeciągnij ją do głównego folderu swojej poczty e-mail.